דיאטה HCG

 

לאחר שהצלחנו ברוב תודות לבורא עולם להגיע לתוצאה השניה בחיפוש דיאטה HCG מיד אחרי האתר של אוהנה ליבוביץ, שזה בעצם מהווה הצלחה אדירה בלתי משוערת בכלל. הניצחון עדיין מוטל עומד ונמצא לפנינו והוא לכבוש ולהסתער על המקום הראשון.

 

מרכז דיאטה HCG תרסיס מקורי של ד"ר סימונס, פועל בארץ מזה כשנתיים. בקיץ האחרון הוא הפך ללהיט אדיר, הגיע לכותרות מספר פעמים. המתחרים כמובן לא שקטו לרגע וניסו לחבל בכל אמצעים בהצלחת הדיאטה, השמיצו אותה מעל כל במה אפשרית ובמידה מסויימת השיגו את מטרתם.

 

דיאטה HCG האמיתית היא לא זה של היום שהוא אצות ים, אלא הורמון הריון אמיתי שיצא מאישה הרה ומוזרקת לפציינט דרך הווריד, אולם היום אין עושים בזה שימוש היות ומשרד הבריאות האמריקני יצא בפומבי נגד זה, ואינו מרשה ומאפשר שימוש בהורמון מפני הסכנות שבדבר והעברת מחלות וחלאים מאדם לחברו ומאישה לרעותה.

 

דיאטה HCG זה כיוון והיעד שלשמו אני חותר עובד ומשקיע מזמני, בכדי להגיע כבר לתוצאה הראשונה בתוצאות החיפוש של מנועי גוגל. זה מאוד קשה אבל כן בהחלט אפשרי לגיטימי כמו צמח קונג'אק, דיאטה ג'ימנמה, מסטיק תימני, שם הגענו למקום הראשון. כך גם כאן אמנם לא דרגת קושי נמוכה וקלילה כזו.

 

דיאטה HCG

 

דיאטת HCG דיאטת סימונס

_______________________________________________________________________

ויטמינים צמחי מרפא מסטיק תימני ג'ינקו בילובה אספסת, אשווגנדה כלורלה אלפה, אומגה 3. דיאטת HCG דיאטה ויטמין C כלורידקס ביו מילק מומיו ניו הייר טבעון קונג'אק + שובע המשביע 100 % טהור. ג'ינקו קלציום קרבונט עלי זית ויטמין B12 פרנטל מולטי ויטמין לנשים, סירפד ערכת דיאטת סיימונס גדילן כרומיום פיקולינאט שורש שן ארי, סלמונים אנטי מיגרן D3 פסיפלורה סידן עלי פטל כרום פיקולינט מסתיק תמני. אלוורה תה ירוק סטיביה סטיוויה חיסונית מגנזיום קומפלקס 350 פסיליום גואר גאם עלי פטל מורינגה ערכה פרחי באך כמומיל סרפד קמומיל פרוביוטיקה צמחית דיאטת הזון דיאטה מהירה ביותר. פסיליום סידן קלציום סירופ שיעולית איזונית